PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

HAKKIMIZDA

İşletmeleri hesap yoluyla kontrol eden muhasebe ve denetim organizasyonu ile vergi danışmanlığı ve vergi planlaması, kurumsal işletmeler için en önemli yönetim araçlarından biri haline gelmiş, modern işletme yönetimi anlayışındaki işlevi oldukça önem kazanmıştır.

 

Büromuz; genç ve dinamik yapısı ile mevzuat ve teknolojideki güncel gelişmeleri takip ederek, müşterilerine muhasebe, denetim, vergi ve mevzuat danışmanlığı hizmeti sunmanın yanında, yönetim ve stratejik planlamada da her zaman bilgi ve tecrübelerini paylaşarak verdiği hizmete değer katmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Hedefimiz, müşterilerimizin iş ortağı olmak, çalışanların iş arkadaşı olmak, verdiğimiz hizmetle onlara değer katmak, hizmet verdiğimiz her alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, etik değerlere bağlı kalarak, profesyonellik, yetkinlik, dürüstlük, saygı ve mahremiyet çerçevesinde karşılayabilmektir.

 

Vizyonumuz:

 

Müşterilerimizin sürekli gelişimini sağlayacak, etkin, verimli, güvenilir ve en profesyonel hizmeti sunmaktır.

 

Misyonumuz:

 

Güncel mevzuata hakim, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek yüksek kaliteli, müşteri odaklı hizmetleri üretmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sunmaktır.